Jdi na obsah Jdi na menu
  

Cviky na posílení rukou

02.03.2012 l Mirka Vošická

Každá žena by chtěla mít krásné vyrýsované ruce.
Připravili jsme sérii cviků zaměřené na posílení tricepsů, bicepsů a ramen. Místo činek je možnost využít lahev s vodou.

Tento článek vyšel v magazínu Betynka.

1.Ramena-tlaky

Stoj, neprohýbáme bedra, záda držíme vzpřímeně, hlava v prodloužení páteře. Ruce pokrčíme v loktech a s výdechem vzpažíme kolmo k rameni. S nádechem se vracíme do výchozí pozice. Opakujeme po 3-5sériích a 8-15opakováních.

2.Ramena- zadní část


Stoj, neprohýbáme bedra, záda držíme vzpřímeně, hlava v prodloužení páteře. Ruce mírně pokrčíme v loktech v úrovni ramen a s výdechem zapažíme. S nádechem se vracíme do výchozí pozice. Opakujeme po 3-5sériích a 8-15opakováních.

3.Ramena- upažování

Stoj, neprohýbáme bedra, záda držíme vzpřímeně, hlava v prodloužení páteře. Ruce mírně pokrčíme v loktech a s výdechem upažíme. S nádechem se vracíme do výchozí pozice. Opakujeme po 3-5sériích a 8-15opakováních.

4.Ramena - předpažování

Stoj, neprohýbáme bedra, záda držíme vzpřímeně, hlava v prodloužení páteře. Ruce natáhneme a s výdechem předpažíme. S nádechem se vracíme do výchozí pozice. Opakujeme po 3-5sériích a 8-15opakováních.

Mirka Vošická je osobní trenérka a majitelka společnosti FITNESSIE - trenér fitness s.r.o.(www.trener-fitness.cz).

DiskuzeCAPTCHA Image


[ Jiný obrázek ]


Společnost FITNESSIE - TRENÉR FITNESS s.r.o (www.trener-fitness.cz) nabízí speciální cvičební programy zaměřené na hubnutí, odstranění bolestí zad, zlepšení fyzické kondice a nabírání svalové hmoty.

NEJČTENĚJŠÍ

Fyzioterapie Fitnessie

BAZAR

Halenka

Cena: 70 Kč Detail

Další inzeráty z bazaru

Z PORADNY

Poslední dotazy:

NOVINKY

PŘIPRAVUJEME


Bud fit - Copyright 2007 || odkazy