Jdi na obsah Jdi na menu
  

Krabičková dieta

23.03.2011 l Hanka Hubičková

Nestíháte si ani dojít na oběd, natož udělat čas na svačinu? Jenže z baget už vás bolí žaludek a navíc byste v létě nechtěla vypadat jako koule? Nabízí se několik možností, jak to zvládnout. Třeba s pomocí krabiček...

Éra popularity striktních a nevyvážených redukční diet je za námi a čím dál více lidí chápe, že úspěšné hubnutí spočívá ve změně životního stylu. Přesto obézních lidí u nás neubývá, 52 procent dospělých má váhu vyšší než odpovídá normě. Kromě špatného režimu jídla a celkové uspěchanosti, jež jídlo jako takové odsouvá na vedlejší kolej, mohou být příčinou i špatně volené porce jídla. Buď jsou příliš malé, což znamená rychlý pokles váhy, ale i neméně rychlý nástup jo-jo efektu. Nebo jsou naopak příliš velké a pak ani fakt, že jíme zdravě, nevede ke kýženému výsledku. Tím je optimální a zdravý pokles váhy 2 až maximálně 4 kg měsíčně.

Jenže málokdy máme možnost dokonale propočítat a zrealizovat svoje ideální redukční stravování. Proto na českém trhu začal nedávno působit nový hráč v oblasti stravování: I Feel Well Dieta v pohodě.

O co jde? Klient obdrží každé ráno pět jídel na místo, které si zvolí, ať už je to kancelář nebo domov. Jídelníček tvoří čerstvá a nutričně vyvážená jídla s optimální energetickou hodnotou. Pokrmy jsou připravovány od základu, bez používání polotovarů a dochucovadel.
V menu jsou i speciální jídelníčky pro diabetiky, celiaky a vegetariány. Novinkou je program pro ty, kteří váhu redukovat nepotřebují, ale chtějí mít vyvážený a pravidelný přísun pestrého jídla nebo se obávají možnosti jo-jo efektu. Či speciální jídelníček i pro klienty, kteří díky zvýšené fyzické aktivitě potřebují jiný kalorický příjem.

Další informace naleznete na webových stránkách www.dietavpohode.cz.

DiskuzeCAPTCHA Image


[ Jiný obrázek ]


mirka vošická - 24.03.2011 - 14:49 [ reagovat ]

Trenér fitness doporučuje také firmu abcdieta.cz

jiřina vršovická - 09.05.2011 - 14:43 [ reagovat ]

abc jsem zkoušela, nic moc jídlo, asi je to jen pro vyvolené.

Mirka Vošická - 09.09.2011 - 14:29 [ reagovat ]

Také jsme zkusili a byli jsme spokojeni :-)

Jiřina - 17.06.2011 - 14:42 [ reagovat ]

abc dieta je dobrá, moc dobrá, nevím já je mám už 3. měsíc a nemohu si stěžovat, zkusila jsem na chvilku tady tu dietu v pohodě a honem se se vrátila k abc

Helena - 07.10.2011 - 11:45 [ reagovat ]

A nejste z ABC diety?

Vaclav K. - 31.08.2011 - 11:08 [ reagovat ]

Dobry den, ja nemohu doporucit firmu I feel Well s.r.o. (dietavpohode.cz), jelikoz: - arogantni jednani - vysoka cena, jsou lepsi az o 50% levneji - prislo mi plesnive jidlo a bylo mi receno ze sem si ho tam dal sam (to delame bezne :) ) - od te doby problemy s travenim Zaver: Nemohu doporucit, nechci delat reklamu, ale jsou (odskousene) lepsi a i presto levnejsi firmy. S pozdravem, Vaclav K.

mirka vošická - 09.09.2011 - 14:28 [ reagovat ]

Děkujeme za názor!

Klárka - 07.10.2011 - 11:44 [ reagovat ]

Já jsem Dietu v pohodě vyzkoušela a skvělé. Po dvou měsících jsme opravdu zhubla a kupodivu tuk, né svalovou hmotu. O aroganci ze strany této firmy nic nevím, ke mně se chovali velmi přátelsky a kdykoliv jsem chtěla provést nějaké změny, vždy vyšli vstříc. Důležité pro mne ale bylo vstupní vyšetření s doporučením vhodného programu. Takže doporučit mohu, taktéž jsem byla u Nutri care, ale ten byl na mne příliš drahý. Klára

NEJČTENĚJŠÍ

Fyzioterapie Fitnessie

BAZAR

Halenka

Cena: 70 Kč Detail

Další inzeráty z bazaru

Z PORADNY

Poslední dotazy:

NOVINKY

PŘIPRAVUJEME


Bud fit - Copyright 2007 || odkazy