Jdi na obsah Jdi na menu
  

Krabičková dieta

23.03.2011 l Hanka Hubičková

Nestíháte si ani dojít na oběd, natož udělat čas na svačinu? Jenže z baget už vás bolí žaludek a navíc byste v létě nechtěla vypadat jako koule? Nabízí se několik možností, jak to zvládnout. Třeba s pomocí krabiček...

Éra popularity striktních a nevyvážených redukční diet je za námi a čím dál více lidí chápe, že úspěšné hubnutí spočívá ve změně životního stylu. Přesto obézních lidí u nás neubývá, 52 procent dospělých má váhu vyšší než odpovídá normě. Kromě špatného režimu jídla a celkové uspěchanosti, jež jídlo jako takové odsouvá na vedlejší kolej, mohou být příčinou i špatně volené porce jídla. Buď jsou příliš malé, což znamená rychlý pokles váhy, ale i neméně rychlý nástup jo-jo efektu. Nebo jsou naopak příliš velké a pak ani fakt, že jíme zdravě, nevede ke kýženému výsledku. Tím je optimální a zdravý pokles váhy 2 až maximálně 4 kg měsíčně.

Jenže málokdy máme možnost dokonale propočítat a zrealizovat svoje ideální redukční stravování. Proto na českém trhu začal nedávno působit nový hráč v oblasti stravování: I Feel Well Dieta v pohodě.

O co jde? Klient obdrží každé ráno pět jídel na místo, které si zvolí, ať už je to kancelář nebo domov. Jídelníček tvoří čerstvá a nutričně vyvážená jídla s optimální energetickou hodnotou. Pokrmy jsou připravovány od základu, bez používání polotovarů a dochucovadel.
V menu jsou i speciální jídelníčky pro diabetiky, celiaky a vegetariány. Novinkou je program pro ty, kteří váhu redukovat nepotřebují, ale chtějí mít vyvážený a pravidelný přísun pestrého jídla nebo se obávají možnosti jo-jo efektu. Či speciální jídelníček i pro klienty, kteří díky zvýšené fyzické aktivitě potřebují jiný kalorický příjem.

Další informace naleznete na webových stránkách www.dietavpohode.cz.

DiskuzeCAPTCHA Image


[ Jiný obrázek ]


NEJČTENĚJŠÍ

Fyzioterapie Fitnessie

BAZAR

Halenka

Cena: 70 Kč Detail

Další inzeráty z bazaru

Z PORADNY

Poslední dotazy:

NOVINKY

PŘIPRAVUJEME


Bud fit - Copyright 2007 || odkazy