Jdi na obsah Jdi na menu
  

Pište si do diáře Extrémní závod

08.05.2011 l Blanka Kubíčková

Z extrému do extrému - i tak by se dal nazvat už tradiční závod čtyřčlenných štafet Adrenalin Cup, jehož jubilejní 15. ročník startuje v sobotu 24. června 2011 v Ostravici.

Tato nevšední sportovní ale i společenská událost si za tu dobu mezi sportovci a fanoušky všeho zběsilého, získala neobyčejnou popularitu.

Startuje se jako vždy z fotbalového hřiště v Ostravici. Trasa závodu zůstává stejná jako loni. Štafetu rozbíhají běžci, na které čeká 16 kilometrů ostrého stoupání s převýšením 1145m. Jejich cílem, místem předávky a zároveň startem padáčkářů, který se postarají o druhý úsek etapy, je Lysá Hora.

Jestli plány pořadatelů nepřekazí počasí, proletí se 5 a půl
kilometru dlouhým úsekem, aby po přistání předali štafetu bikerům. Na tyhle borce čeká skoro 35 kilometrů obtížného horského terénu a převýšení 1430 metrů. Finále celého závodu patří kajakářům a 5 kilometrům zpěněné řeky Ostravice.
Více najdete na www.adrenalincup.cz.

O zábavu se v Ostravici postarají kapely Sto zvířat, - 123 minut, Charlie Straight, Cornflakes a řada dalších, kteří vyplní nejen páteční Warm-up party, ale i sobotní večer. Přichystána je taky bike trialová exhibice, Freestyle parkur a exhibice na trampolínách. V " U rampě" se předvedou borci na MTB a koloběžce.

DiskuzeCAPTCHA Image


[ Jiný obrázek ]


NEJČTENĚJŠÍ

Fyzioterapie Fitnessie

BAZAR

Halenka

Cena: 70 Kč Detail

Další inzeráty z bazaru

Z PORADNY

Poslední dotazy:

NOVINKY

PŘIPRAVUJEME


Bud fit - Copyright 2007 || odkazy