Jdi na obsah Jdi na menu
  

Hubnoucí JÓGA

21.04.2011 l Hana Hubičková

Asi víte, že powerjóga je dynamické cvičení ásan s cílem uvolnit, protáhnout a posílit celé tělo. Cvičení powerjógy navíc redukuje stres a napětí, a dopřává člověku uvolnění a obnovení přirozeného zdroje vitality.

Tento systém je založený na realitě současného světa.
Lidé chodí do práce, rádi se baví a popíjejí, ale také se chtějí cítit dobře. Powerjóga nabízí kvalitní trénink těla a uvolnění mysli, stejně jako dodává tělu a mysli sílu. V současném světě, kdy lidé chtějí a potřebují vypadat „dobře“ i kvůli svému zaměstnání, je powerjóga moderním konceptem zdraví a vitality.

Velkým hnacím motorem pro lidi, kteří se vydávají cvičit, je hubnutí. Přání zhubnout a zbavit se přebytečných kil je častým podnětem pro to, aby člověk začal něco dělat. Cvičení, jdoucí ruku v ruce s úpravou stravování a relaxací, efektivně působí na zdravé hubnutí. Zbrusu nový program pro všechny, kteří již začali nebo právě chtějí začít hubnout, je nový koncept Powerjóga FIT & SLIM, jehož autorem je známý instruktor Václav Krejčík.

„Základem je dynamické provádění ásan v rytmu dechu s rozdělením cvičebních bloků do pěti oblastí, které jsou spojovány dynamickou sestavou – pozdravem slunci – a u pokročilých cvičenců doplňovány „vinyasou“. Tímto „kruhovým tréninkem“ se v organismu vytváří teplo. Současně se povzbuzuje metabolismus a vznikají účinné vnitřní předpoklady pro hubnutí. Vytvarované svaly, které nejsou mohutné, ale naopak prorýsované a štíhlé, úbytek zbytečných kilogramů i silná mysl, nebo také odpočinek, to je vysoce efektivní koncept,” vysvětluje lektor. Powerjóga FIT & SLIM si můžete vyzkoušet v Energy Studiích v Praze.

Jste-li začátečník, nemusíte se bát, že by cvičení bylo nezvladatelné. A pokud nechcete zpívat mantry a dotýkat duchovna, ale zajímá vás tělo, tak právě Powerjóga FIT & SLIM je tím správným směrem. Postupně se budete dostávat stále dál. Nutné je pravidelné cvičení, přemýšlení o vhodném způsobu stravování a nastolení pravidelných rituálů, které vám pomohou splnit váš cíl.

Novinka poprvé v ČR v Energy Studiu Václav Krejčík a HOME www.energystudio.cz.

DiskuzeCAPTCHA Image


[ Jiný obrázek ]


NEJČTENĚJŠÍ

Fyzioterapie Fitnessie

BAZAR

Halenka

Cena: 70 Kč Detail

Další inzeráty z bazaru

Z PORADNY

Poslední dotazy:

NOVINKY

PŘIPRAVUJEME


Bud fit - Copyright 2007 || odkazy