Jdi na obsah Jdi na menu
  

Vítejte v novém roce

01.01.2008 l redakce

Milí čtenáři.
Dovolte abychom Vám popřáli krásný a pohodový nový rok plný splněných přání. Závěr roku vždycky svádí k bilancování a ani my nebudeme výjimkou.

Náš magazín má za sebou necelé tři měsíce života a to je příliš málo na to, abychom mohli nějak obecněji hodnotit. Občas se potýkáme s "dětskými nemocemi", ale i za tuto krátkou dobu se ukázalo, že filozofie, se kterou jsme Buď-fit.cz připravovali, má smysl a je životaschopná. A za to vděčíme Vám - čtenářům.

Proto Vám můžeme i do budoucna slíbit, že na stránkách našeho magazínu budeme publikovat jen informace ověřené praxí a názory, které vycházejí z osobní zkušenosti. Články o zázračných pilulkách na hubnutí nebo o stoprocentně účinných krémech proti celulitidě u nás tedy ani v tomto roce nenajdete. Za každou trvalou pozitivní změnou, ať už fyzickou nebo psychickou, je totiž "bohužel" vždycky hodně práce a mnohdy i odříkání.

Losování o cenu

Jako malý vánoční dárek pro registrované čtenáře jsme připravili losování o cenu, kterou věnoval obchod s pomůckami na jógu www.yogashop.cz. Podložku na cvičení jógy Bodhi získala čtenářka s nickem "Karkulka".

A jaké máme plány do budoucna?

V nejbližších měsících chceme i nadále zachovat týdenní periodicitu magazínu, to znamená, že každé pondělí se zde objeví nový článek. Budeme pokračovat v praktických ukázkách cviků na doma i v posilovně, zaměříme se ještě více na problematiku těhotenství a jednou z našich priorit bude i nadále oblast zdravé výživy. Plánujeme i některé novinky, například seriál o hubnutí "v přímém přenosu".

Ještě jednou Vám děkujeme za přízeň a věříme, že i v novém roce se na stránkách magazínu Buď-fit.cz budete cítit příjemně a naleznete zde užitečné informace.

Redakce Buď-fit.cz

DiskuzeCAPTCHA Image


[ Jiný obrázek ]


NEJČTENĚJŠÍ

Fyzioterapie Fitnessie

BAZAR

Halenka

Cena: 70 Kč Detail

Další inzeráty z bazaru

Z PORADNY

Poslední dotazy:

NOVINKY

PŘIPRAVUJEME


Bud fit - Copyright 2007 || odkazy