Jdi na obsah Jdi na menu
  

hlavně zpevnit

hlavně zpevnit
(Petra20 - 23.01.2009 - 10:02) [ reagovat ]

Dobrý den, mám takový problém s břišními partiemi. Před rokem a půl jsem dělala asi skoro rok břišní tanec,měla jsem středně pevné břicho a cítila se fit. posilovací cviky jsem cvičila jen občas. Jenže pak jsem vážně onemocněla a na rok jsem měla zakázaný veškěrý jen trochu namáhavý pohyb, jinak by se nemoc vrátila. ze začátku jsem byla i hodně vyčerpaná. ale jde o to, že za ten rok mi strašně povolila kůže na břiše. přibrala jsem sice čtyři kila, ale není to zas tak poznat. ale když si sednu tak, se mi vše skrčí a moje břicho vypadá příšerně.momentálně také bohužel nemám peníze na další kurz tance. chodím také 1x týdně plavat. Mohla byste mi doporučit jak zpevnit břišní svaly a zároveň moc nezatěžovat krční páteř?--mám předsunutou hlavu a po každém cviku(lehy-sedy) se mi točí hlava. Děkuji mockrát.

Re: hlavně zpevnit
(Mirka Vošická - 28.01.2009 - 07:26) [ reagovat ]

Dobrý den. Doporučila bych nechat si cviky ukázat osobně nejlépe od fyzioterapeuta. Mám zkušenost, že ne každý \"odborník\" ví, jak správně břicho posilovat bez přetížení právě krční páteře. Pokud jste z Prahy, rádi Vám cviky ukážeme.Jinam doporučuji obrátit se nejlépe na fyzioterapeuta. Mirka vošická

Nový příspěvek

NEJČTENĚJŠÍ

Fyzioterapie Fitnessie

BAZAR

Halenka

Cena: 70 Kč Detail

Další inzeráty z bazaru

Z PORADNY

Poslední dotazy:

NOVINKY

PŘIPRAVUJEME


Bud fit - Copyright 2007 || odkazy