Jdi na obsah Jdi na menu
  


( - 01.01.1970 - 01:00) [ reagovat ]

Cvičení v těhotenství
(Kamilka - 24.10.2007 - 09:44) [ reagovat ]

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co si myslíte o cvičení v těhotenství? Jsem zvyklá pravidelně cvičit (běh, kolo, občas posilování). Jsem v prvním měsíci těhotenství a nevím, zda mohu i nadále intenzivně cvičit jako dříve. Četla jsem, že by tepová frekvence by v těhotenství neměla přeshovat 140tp/min. Nechci se cvičení vzdát,ale zároveň se bojím abych o miminko nepřišla. Předem děkuji za Váš názor.Kamilka

Jak zhubnout a zpevnit
(dyrly - 21.11.2007 - 13:19) [ reagovat ]

Dobrý den, poslední dobou nejsem spokojená se svou postavou. Přibrala jsem pár kilo a jsem neustále unavená. Můžete mi prosím poradit jak často cvičit (aby byl vidět výsledek) a zda je dobré kombinovat v týdnu různé formy cvičení (např. aerobik, posilování, kolo...atd).Děkuji za odpověď. Lucka S.

pomoc
(verulinka - 10.01.2008 - 09:44) [ reagovat ]

prosím vás o pomoc. poslední týden mi při zmáčknutí bradavek vytéká bílá až nažloutlá tekutina něco jako mlezivo. HA neberu a poslední menzes jsem měla 28.12.2007. Pohlavní styk jsem měla několikrát a nechráněný. Mohu být těhotná? Nebo co to může být prosím napište mi co nejdříve.

Těhotenství
(Pajiska - 16.01.2008 - 19:09) [ reagovat ]

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda bych mohla být těhotný když jsem slabá a bolí mě břicho a v podbřísku...a jsem často náladová děkuji předem za odpověď..

Zhubnout
(saarik - 20.01.2008 - 11:32) [ reagovat ]

Dobrý den. Chtěla jsem vás poprosit o radu jak zpevnit tělo doma a zhubnout,nejde mi to.Měřím 166 cm a vážím 65 kilo.Prosím o radu,předem děkuji

nadváha
(Ginger - 08.07.2008 - 21:22) [ reagovat ]

Dobrý den.Je mi 18 let a vážím 80 kilo.Potřebuji zhubnout aspoňh těch 20 kilo.Poraďte mi prosím jak nejrychlejia jak bych mohla zhubnout.Děkuji

Procvičit vše nebo jen něco?
(Šárka - 04.08.2008 - 11:01) [ reagovat ]

Dobrý den, je lepší se v posilovně zaměřit jednou na dokonalé procvičení břicha, příště zase na ruce a jindy na nohy, nebo při každé návštěvě od každého prcvičit něco?

žádost
(ivelenci - 25.11.2008 - 15:58) [ reagovat ]

Ahoj,vazim 63kg a merim 173cm je to celkem optimální,ale potřebovala bych zpevnit zadecek a stehna,která nejsou dle mych predstav. Je mozne k Vam chodit cvicit napr.aerobick? Diky

Zatěžování zad
(profi - 22.01.2009 - 18:53) [ reagovat ]

Dobrý den.Je mi 14 roku a zacal jsem chodit do fitka.Chci cvicit,ale zaroven nechci zatezovat pater.Na jakých strojích mam cvicit a jakym se mam raci vyhýbat?

hlavně zpevnit
(Petra20 - 23.01.2009 - 10:02) [ reagovat ]

Dobrý den, mám takový problém s břišními partiemi. Před rokem a půl jsem dělala asi skoro rok břišní tanec,měla jsem středně pevné břicho a cítila se fit. posilovací cviky jsem cvičila jen občas. Jenže pak jsem vážně onemocněla a na rok jsem měla zakázaný veškěrý jen trochu namáhavý pohyb, jinak by se nemoc vrátila. ze začátku jsem byla i hodně vyčerpaná. ale jde o to, že za ten rok mi strašně povolila kůže na břiše. přibrala jsem sice čtyři kila, ale není to zas tak poznat. ale když si sednu tak, se mi vše skrčí a moje břicho vypadá příšerně.momentálně také bohužel nemám peníze na další kurz tance. chodím také 1x týdně plavat. Mohla byste mi doporučit jak zpevnit břišní svaly a zároveň moc nezatěžovat krční páteř?--mám předsunutou hlavu a po každém cviku(lehy-sedy) se mi točí hlava. Děkuji mockrát.

Pomoc
(Pupking - 05.02.2009 - 20:10) [ reagovat ]

Dobrý den chtěl bych se zeptat ja cvičim od svejch patnacti let a měl jsem nad vahu najednou jsem zhubl 20 kylo a narostli mi svaly a je mi 18let,ale dole u břicha (pupík)tak tam mi zbyla jako by kuže volna a ja se chci zeptat co stim jestli držet dijetu a cvičit aby se to spevnilo a nebo jít na nějakou operaci .Děkuji

zestihlet
(nanessa - 04.06.2009 - 13:50) [ reagovat ]

dobry den,potrebovala bych pomoc jakej si mam vybrat stroj orbitek nebo steper potrebuju zpevnit cele telo e hlavne stehna,a zestihlet bych chtela taky

Human race
(Nekulka - 10.10.2009 - 20:56) [ reagovat ]

HUMAN RACE 24.října se pražská Stromovka připojí ke 30 světovým velkoměstům, kde se poběží největší běh historie. Prvních 200 zaregistrovaných na www.nikerunning.cz absolvuje 10kilometrový běh po boku slavných sportovců a známých osobností. Mrkni na www.nikerunning.cz a vyber si, kde poběžíš ty. Společně s Human Race nám běží speciální akce a to 50% sleva na Nike+Sportband při nákupu běžeckých bot Nike ve vybraných prodejnách. DO největšího běhu všech dob se můžeš zapojit taky individuálně prostřednictvím technologie Nike+ a stránek nikerunning.com.

Přijdte si s námi zaběhat do Stromovky
(Nekulka - 23.10.2009 - 21:05) [ reagovat ]

Zdravím všechny běžce, Počasí nám v posledních dnech moc nepřeje,ale nám to nevadí.Naše běžecké tréninky trvají stále a pořád,za každého počasí v každé roční období.Běháme každé úterý ve Stromovce od 18 hodin.Trénink je veden běžeckými trenéry a trvá vždy přibližně hodinu.vybíháme od otočky tramvají na Výstavišti,poznávací znamení-červený retro busík. Tak neváhejte a přidejte se k nám :) více informací naleznete zde:http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Nike-Running-Club/120015012993?ref=ts Za trenérský tým vás zdraví trenérka Bára :)

Nike Night Run
(Nekulka - 23.11.2009 - 10:04) [ reagovat ]

Nike Night Run Zdravím všechny běžce, Na 1.12 jsme pro vás připravili běh noční Stromovkou na 5 km, stačí se zaregistrovat na www.nikerunning.cz Běh bude startovat v 18 hodin.Jinak běžecké tréninky a testování běžecké obuvy probíhá i v zimě,vybíháme každé úterý v 18 hodin od otočky tramvají na výstavišti,přidat se může každý.Nejen že poznáte partu skvělých lidí,ale máte jedinečnou možnost otestovat si nejbnovější modely běžeckých bot Nike a také si zapůjčit sportband. Budeme se na vás těšit....Zdráví Bára sportu zdar více informací naleznete zde:http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Nike-Running-Club/120015012993?ref=ts

Běhání ve Stromovce i v zimě
(Nekulka - 27.12.2009 - 19:02) [ reagovat ]

Všem běžeckým nadšencům přeji za Nike tým běžeckých trenérů krásné a pohodové Vánoce a do Nového roku jen to nejlepší a hodně naběhaných kilometrů :-). Naše běžecké tréninky ve Stromovce probíhají i v zimě,pravidelně v 18 hodin každé úterý ve Stromovce u otočky tramvaje.Pokud vám nevadí trošku chladnější počasí neváhejte a přijdte knám vyběhat vánoční cukroví a protáhnout tělo.Půjčujeme nové zimní modely Nike běžeckých bot,sportbandy a také čelovky pro lepší viditelnost :-) Budeme se na vás těšit,bud ještě v tomto roce a nebo v novém roce 2010. Více informací o našich trénincích najdete na facebooku na adrese:http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Nike-Running-Club/120015012993?ref=ts Ještě jednou krásné prožití vánočních svátků přeje Bára

Soutěž o startovní čísla na pražský 1/2 maraton
(Nekulka - 16.01.2010 - 12:55) [ reagovat ]

Blíží se jedna z největších běžeckých událostí roku 2010, pražský ½ marathon. Na start se postaví tisíce běžců, chceš být i ty mezi nimi? Máme pro tebe challange, díky nímž si startovní číslo můžeš vyběhat a tréninkový plán, který ti v přípravě pomůže. Připoj se díky technologii Nike+ do challange Startovné na ½ marathon nebo Startovné na ½ marathon – nejrychlejších 10km a soutěž! Pravidla soutěže a více informací najdeš na /www.behy.cz/nike.php nebo na naší Nike Running Club stránce na Facebooku. Od 18.1.2010 do 9.3.2010 soutěžíme! Vybrat si můžeš ze dvou challange a to s názvem: 1. Startovné na ½ marathon – soutěž pro ty, kteří naběhají v daném období nejvíce kilometrů a zárověň příjdou minimáně na 4 tréninky Nike běžecké tréninky, které probíhají každé úterý od 18hod. v pražské Stromovce. 5 žen a 5 můžů oceníme startovním číslem 2. Startovné na ½ marathon-nejrychlejších 10km - nejsi z Prahy a nemůžeš se tak účastnit Nike běžeckých tréninků, nevadí. Pro 2 nejrychlejší ženy a 2 nejrychlejší muže na 10km máme startovní čísla taky. Tak neváhej, zajdi na www.nikerunning.com a přidej se! Každý kilometr se počítá!

jidelníček
(wendy - 04.02.2010 - 20:51) [ reagovat ]

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co zpravne jist abych zhubla?? je mi 17 let a rozhodla jsem se ze bych chtela zhubnout merim jenom 165cm a vazim pro me silenych 69kg cvicim na rotopedu denne 30minut jednou tydne chodim na step aerobic a porad nic myslim si ze je to jidelnickem na obedy chodim do skolni jidelny a vari tam dobre a i zdrave co byste mi poradila?

Velká běžecká událost se blíží...
(Nekulka - 09.02.2010 - 15:11) [ reagovat ]

Zdravím všechny běžce, Velká běžecká událost se nám blíží,ptáte se jaká?No samozřejmě, že je to pražský půlmaraton,který se bude konat 27.3. Že jste to nevěděly,chcete běžet ale nemáte natrénováno a vlastně ani nevíte jak na to?Přijdte si s týmem Nike běžeckých trenérů zaběhat do Stromovky a to každé úterý v 18 hodin.Scházíme se vždy na Výstavišti u našeho červeného Nike retro busíku.Tréninku jsou zaměřené jako příprava na půlmaraton,pokud budete chtít zapůjčíme vým i boty a nadýle platí soutěž o startovní čísla.Více informaci najdete na www.behej.com a také na facebooku na Nike Running club. Budeme se na vás těšit. Za běžecký team zdraví Bára :-)

Zdravé hubnutí
(marky007 - 10.02.2010 - 15:37) [ reagovat ]

Ahojky...jste tu někdo, kdo má problém s nadváhou nebo bojuje s kily po porodu? klikni na http://www.snama.cz/marketa/active a tam narazíte na super lidičky, kteří se s vámi budou bavit přes icq nebo skype a poradí vám. Stačí to jen zkusit.

Strava malého fotbalisty
(péťa - 19.04.2010 - 10:32) [ reagovat ]

Dobrý den, ráda bych se zeptala když můj syn( v květnu 2010 12let)hraje aktivně fobal jaký by měl mít jídelníček, co by v něm nemělo chybět a co by naopak neměl jíst vůbec , co před tréninkem nebo zápasem a co po něm. Trénuje 3krát týdně a jednou až dvakrát týdně hraje zápas. Moc děkuji Petra

Přijdte si s námi zaběhat :-)
(Nekulka - 19.04.2010 - 16:12) [ reagovat ]

Zdravím všechny běžce , Jaro nám pomalu klepe na dveře a sním i jarní běžecká sezona.Jistě jste už slyšely o Nike běžeckých trénincích,které se pořádají už přes rok a to v pražském parku Stromovka. Abychom dali všem možnost si jít snámi zaběhat, rozšířili jsme běžecké lokality o dalších 9 parků a tréninky jsme zařadili i do dalších dní. Trénujeme tedy v pondělí, úterý, ve čtvrtek a v sobotu a do budoucna máme v plánu zařadit ještě další dny. Všechny tréninky kromě sobotního (ten začíná v 10 hodin) jsou tréninky od 18:30. Na facebooku najdete všechny informace,jaké máme parky k dispozici,co bude obsahem tréninku a kde se v parku sejdeme.Zde přikládám odkaz: http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Nike-Running-Club/120015012993?ref=ts Na všech trénincích máme k dispozici náš známý busík,který je plný nových modelů běžeckých bot,rádi vám porádíme a půjčíme boty,které vám padnou jako ulité Budeme se na vás těšit, za tým Nike běžeckých trenérů zdraví Bára

přijdte si s námi zaběhat :-)
(Nekulka - 19.04.2010 - 16:12) [ reagovat ]

Zdravím všechny běžce , Jaro nám pomalu klepe na dveře a sním i jarní běžecká sezona.Jistě jste už slyšely o Nike běžeckých trénincích,které se pořádají už přes rok a to v pražském parku Stromovka. Abychom dali všem možnost si jít snámi zaběhat, rozšířili jsme běžecké lokality o dalších 9 parků a tréninky jsme zařadili i do dalších dní. Trénujeme tedy v pondělí, úterý, ve čtvrtek a v sobotu a do budoucna máme v plánu zařadit ještě další dny. Všechny tréninky kromě sobotního (ten začíná v 10 hodin) jsou tréninky od 18:30. Na facebooku najdete všechny informace,jaké máme parky k dispozici,co bude obsahem tréninku a kde se v parku sejdeme.Zde přikládám odkaz: http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Nike-Running-Club/120015012993?ref=ts Na všech trénincích máme k dispozici náš známý busík,který je plný nových modelů běžeckých bot,rádi vám porádíme a půjčíme boty,které vám padnou jako ulité Budeme se na vás těšit, za tým Nike běžeckých trenérů zdraví Bára

REDUKČNÍ PROGRAMY NA MÍRU
(Catlinka - 05.05.2010 - 17:35) [ reagovat ]

Jsem nutriční terapeutka a ráda bych Vám představila to čemu se zabývám již 7 let. Chcete být vitálnější,zmírnit své dosavadní zdravotní problémy,zlepšit své zdraví a životní energii? Sestavím Vám komplexní redukční program dle Vašich kalorií,poskytnu podporu a odbornou pomoc během celého programu(info,motivace,disciplína,kontroly..).Detoxikační programy pro očistu střev-jater-ledvin-krve.Nenásilně a systematicky.měření vnitřního tuku,obsah vody,kalorie,metabolický věk,minerály v kostech,kondice,hmotnost svalů,tvorba jídelníčků i pro jiné diety(šetřící,nízkocholesterolová,diabetická,diabetická šetřící,s omezením tuku,bezezbytková,zbytková,výživná,batolecí).Prodej bylinných čajů pro různá onemocnění a doplňkovou stravu(vláknina,aloe vera,schizandra,sytící cereální tyčinky při cestování,spalovače tuků při sportu..)Ráda Vám s čímkoliv vyhovím.Vážně a seriózně,nenásilně a klidně.Tel:607173122,Email:poradnaprozdraviakrasu@centrum.cz

Medical strengthening therapy
(Paul - 17.06.2010 - 12:32) [ reagovat ]

Dobrý den, co si myslíte o metodě medical strengthening therapy. Je opravdu možné po 9 týdnech při frekvenci 2x týdně 5 minut cvičení se zbavit silných chronických bolestí zad nebo krku? Prý je až 80% úspěšnost (podle univerzity Florida).

Vypouklé břicho
(susanka - 28.06.2010 - 17:25) [ reagovat ]

Dobrý den.Mám dotaz ohledně mého břicha.Jsem spíše hubená, měřím 1,60a vážím 53kg.Mám hubené hodně nohy ale to břicho, to vypadá jak po porodu, po kterém jsem už 2 roky. Je vypouklé a vypadá to hrozně.Už mě napadlo jestli nemám nějakou nemoc.Nevím zda mi pomůže jen posilování břicha.Je pravda že nejím moc dobře, jím tak 3krát denně, nemám čas.Myslíte že mám zajít k dietologovi nebo mi poradíte jak zhruba správně jíst a cvičit. Děkuji Zuzana

Vypouklé břicho
(zuzana - 28.06.2010 - 17:26) [ reagovat ]

Dobrý den.Mám dotaz ohledně mého břicha.Jsem spíše hubená, měřím 1,60a vážím 53kg.Mám hubené hodně nohy ale to břicho, to vypadá jak po porodu, po kterém jsem už 2 roky. Je vypouklé a vypadá to hrozně.Už mě napadlo jestli nemám nějakou nemoc.Nevím zda mi pomůže jen posilování břicha.Je pravda že nejím moc dobře, jím tak 3krát denně, nemám čas.Myslíte že mám zajít k dietologovi nebo mi poradíte jak zhruba správně jíst a cvičit. Děkuji Zuzana

6kg za 2 měsíce
(zdeneks - 10.11.2010 - 19:28) [ reagovat ]

Zhubl jsem 6kg za 2 měsíce. Jestli máte zájem o radu tak mi napište na email: sevela.26@seznam.cz nebo tel:724003641

TV fit - podložka
(Tequilkaja - 19.11.2010 - 14:31) [ reagovat ]

Objevila jsem něco nového a doslova mě to nadchlo. S váhou bojuji od druhého těhotenství a tohle bude bavit i mě i děti. (děti o ní ještě neví přinese jí ježíšek) Objednala jsem si jí a chci se s Vámi podělit o své zkušenosti. Tahle podložka je vyloženě pecka. http://tvfit.cz/

kavitace
(barca - 16.12.2010 - 10:37) [ reagovat ]

Ahoj chtěla jsem se zeptat jaké maté zkušenosti s bezbolestnou liposukcí?kamarádka na ní byla a je velice spokojená,ale já se obávám že na mě by to nemělo příliž velký vliv,jsem po porodu a nedaří se mi přebytečná kila dostat do normálu. Prosím poradte kam v Praze a za kolik děkuji. Barča:)

domaci posilovna
(janina - 09.03.2011 - 10:06) [ reagovat ]

dobry den, mohl by nekdo poradit, jake poridit vybaveni domaci posilovny, mame rotoped, nyni bych rada poridila priteli jako darek bud multifunkcni vez nebo nejakou lavici, potrebuji se vejit do 10 tis, dalsi veci by se poridili pozdeji, jedna se mi o to, abych koupila zarizeni, na kterem se da hned zacit cvicit, pokud mozno vice cviku a aby bylo slusne kvality, nevyznam se v ruznych znackach, ktera je lepsi. dekuji velice za rady :-)

Boule ve svalu
(Eliška - 14.04.2011 - 15:00) [ reagovat ]

Ahoj, prosím o radu. Před 4-mi měsíci jsem pomáhala vyprostit auto ze sněhových závějí, zabrala jsem tak, že se mi po nasednutí do mého auta potom, udělalo zle. Celkově, i na zvracení a po chvíli to přešlo. Do dvou dnů se mi utvořila 2-3cm boule na prsním svalu. Napřed nebolela a teď po několika měsících, kdy to nechce zmizet, už v tom začíná píchat, bodat. Hlavně při pohybu, sportovat se bojím, to to pak bodá víc. Určitě to je ve svalu, když pohybuji boulí, hýbe se svalové vlákno skoro až ke klíční kosti. Prosím, poradíte mi, co s tím? Děkuji

Potřebujete zhubnout?
(Tina - 30.11.2011 - 12:44) [ reagovat ]

Nabízím individuální Analýzu stavby těla(ZDARMA), kdy podle svého BMI zjistíme,jak zredukovat Vaši váhu,bez JoJo efektu, a poté abyste byla v kondici.OPRAVDU TO FUNGUJE!Kontakt:martina.buckova@centrum.cz,tel:737423352

Hrudní koš
(Tomáš - 07.07.2012 - 22:57) [ reagovat ]

Dobrý den , jsem 16-letý kluk a když jsem byl menší byl jsem trochu oplácaný ,začal jsem hubnout a povedlo se mi .Bohužel mi kosti (zvlášť hrudní koš) zůstaly velké , co s tím ? Zhubnout ještě nebo posilovat ?

NaturHouse- zdravá výživa
(Tereza Siková - 03.11.2012 - 14:44) [ reagovat ]

Dobrý den, jmenuje se Tereza Siková a pracuji jako asistentka v NaturHouse - výživové poradenství. Ráda bych Vám nabídla možnost hubnutí u naší společnosti. Máme 54 poboček v ČR a velikou úspěšnost. Pro více informací se můžete kouknout na internetové stránky www.NaturHouse-cz.cz Pro jakékoli dotazy můžete zavolat 724 946 241 k nám na prodejnu v Karlových Varech. V případě nezájmu i tak přeji hodně štěstí :-)

hubnutí
(Urgla - 22.12.2012 - 17:18) [ reagovat ]

Ahoj,vazim 63kg a merim 173cm je to celkem optimální,ale potřebovala bych zpevnit zadecek a stehna,která nejsou dle mych predstav. Je mozne k Vam chodit cvicit napr.aerobick? Diky

hubnutí
(Urgla - 22.12.2012 - 17:25) [ reagovat ]

Ahoj,vážím 55kg a měřím 169 cm,myslím si,že to je moc.Chtěla bych mít 53 kg.Prosím,poravďte mi.Jsem zoufalá.

Stehna, zadek
(Lenka - 22.01.2013 - 17:24) [ reagovat ]

Dobrý den. Potřebovala bych zhubnout stehna a zadek. Proto bych se Vás chtěla zeptat, jaký přístroj na cvičení je nejúčinější-mini boční stepper nebo leg master (klouzavý pohyb do stran, jako na bruslích) nebo orbitrek ? Nejlepší se mi zdá ten mini stepper boční, ale zase si říkám, zda to není spíše na tvarovaní svalů, než přímo na hubnutí. Prosila bych o vaší radu, popřípadě doporučení nějakého jiného stroje.

dec
(gogho - 23.05.2014 - 12:12) [ reagovat ]

recept lososa

Nový příspěvek

NEJČTENĚJŠÍ

Fyzioterapie Fitnessie

BAZAR

Halenka

Cena: 70 Kč Detail

Další inzeráty z bazaru

Z PORADNY

Poslední dotazy:

NOVINKY

PŘIPRAVUJEME


Bud fit - Copyright 2007 || odkazy