Jdi na obsah Jdi na menu
  

Surf party

30.04.2011 l Hana Hubičková

Právě zde, v sobotu 7. května 2011, oslaví český surfový kemp s nejdelší tradicí – SURFTRIP - pět let existence a surfování na evropských spotech a plážích Latinské Ameriky.
Akce začíná za odlivu, chvíli předtím než se zvedne vítr, a to už v 10 hodin dopoledne.

Na programu je vše, co se týká surfingu a pohody na pláži. Ve 12 hodin odstartuje jízda na longboardech směr Zbraslav a zpět. Longboardy pro všechny jsou zajištěny, návrat z vyjížďky před čtvrtou hodinou odpolední se doporučuje.

Na hladině Vltavy se po celý den budete moci projet na surfu a vyzkoušet si tak v Čechách populární a, v podstatě i jedinou, vlnu, která se tvoří za člunem.
Po celý den bude probíhat turnaj v beach volejbalu. Pro holky i kluky jsou připraveny soutěže nad tyčkou i pod tyčkou, na výherce čeká longboard Custom, oblečení značky Volcom, Jägermeister a funkční silikonové náramky Proformance-band. Chvíli před setměním propukne Volcom fashion show a hned po ní pravá surfařská párty powered by Jägermeister, na které bude chybět snad jen šplouchání oceánu. To od 18 hodin večer stoprocentně nahradí kapela Los Chilakillerz (MEX) a hned po ní DJs Robot a Akvamen, pro tento večer přejmenovaný na Oceanmen.
BBQ, ledově namražený Jägermeister, luxusní hostesky v surfařském stylu, narozeninové dorty, přítomnost nejlepších českých surfařů a zahraničních hostů je samozřejmostí. Vstupné na celý den, včetně večerní párty a programu je 100 Kč, pro účastníky SURFTRIPU na Kostarice, ve Francii nebo na Lanzarote je pak vstupné poloviční. 20 Kč z každého lístku jde na  www.cleanoceanaction.org. Více info na www.surf-trip.cz.
Aktuální předpověď větru a vln ve Žlutých lázních sledujte na www.windguru.cz.

DiskuzeCAPTCHA Image


[ Jiný obrázek ]


NEJČTENĚJŠÍ

Fyzioterapie Fitnessie

BAZAR

Halenka

Cena: 70 Kč Detail

Další inzeráty z bazaru

Z PORADNY

Poslední dotazy:

NOVINKY

PŘIPRAVUJEME


Bud fit - Copyright 2007 || odkazy